Lajme

Zhduket një vajzë e mitur në Gjakovë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një vajzë e mitur është zhdukur në Gjakovë.

Një person ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rr. Luigj Gurakuqi, Gjakovë 10.01.2020 – 01:30. Ankuesi mashkull K-Shqiptar zyrtarë policorë ka informuar se e bija e tij e mitur femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat