Lajme

Zhduket një femër në Podujevë

Policia njofton se gjatë ditës së djeshme, një person ka raportuar në polici vajzën e tij të zhdukur.

Babai ka bërë të ditur se vajza është larguar nga shtëpia tash e dy ditë dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

“Podujevë 13.08.2021-18:00. M 14.08.2021 një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktimë femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vend ndodhjen e saj. Rasti vazhdon të hetohet”, njofton policia.

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus

Lajme

MSH ka një thirrje për qytetarët e Kosovës

Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën