Lajme

Zhduken dy motra të mitura në Prishtinë

Dy motra të mitura në Prishtinë janë zhdukur gjatë ditës së premte.

Rastin në polici e ka raportuar motra e tyre e cila ka thënë se nuk u dihet ende vend ndodhja.

Policia po e heton rastin.

Raporti i plotë:

Hajvali, Prishtinë 17.09.2021-17:30. Ankuesja kosovare ka raportuar se, dy motrat e saj viktimat femra kosovare, njëra e mitur dhe tjetra fëmijë (2009), janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja tyre. Njësitet policore janë duke hetuar rastin./Demokracia.com/

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë