Sport

Zhdrella ndahet me Llapin

Mentor Zhdrella nuk do të vazhdoj të jetë pjesë e Llapit për sezonin e ardhshëm.

Indeksonline mëson se fituesit e Superkupës dhe ish-futbollisti më i mirë në Kosovë i kanë ndarë rrugët.

Zhdrella më parë ka njoftuar se ka vazhduar rrugëtimin me Llapin por që gjërat kanë ndryshuar.

33 vjeçari është pjesë e skuadrës nga Podujeva që nga viti 2017.

Zhdrella është zgjedhur katër herë radhazi (2009-2012) futbollisti më i mirë në Kosovë.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk