Sport

Zhbllokohet sfida në kryeqytet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Flamurtari dhe Ferizaji janë duke u përballur në takimin e vlefshëm për javën e tretë të Superligës, shkruan BlicMedia.

Skuadra vendase ka kaluar në epërsi ndaj Ferizajit në minutën e 26 të takimit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv