Sport

Zhbllokohet sfida në “Emirates Stadium”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është shënuar goli i parë në super derbin londinez, ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Tottenhamit ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit në minutën e 12-tè.

Golin e ka shënuar Eriksen. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv