Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin Young Boys – Man United, Ronaldo ndëshkon zviceranët

Manchester Unitedi ka kaluar në avantazh në takimin kundër Young Boysit.

Është superylli portugez, Cristiano Ronaldo që ka dërguar topin në rrjetë për 0-1, shkruan Demokracia.com.

Ronaldo u gjend mirë para portës dhe me një goditje arriti t’ia sigurojë avantazhin skuadrës së tij në minutën e 13-të.

Kjo ndeshje i takon xhiros së parë në fazën e Grupit F të Ligës së Kampionëve.

PAMJET

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk