Blic Plus

Zgjidh një nga këto tre letra dhe zbulo të ardhmen tënde në dashuri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këto imazhe janë thjeshtë provë që do t’ju ndihmojnë të zbuloni të gjithë të vërtetën në lidhje me marrëdhënien tuaj të dashurisë. Thjesht zgjidhni njërën nga kartat dhe lexoni mesazhin në të.

Letra Nr.1:

Nëse jeni në një lidhje romantike, do të keni disa pyetje. Marrëdhënia juaj është në një rrugë pa krye, mbase për shkak të rutinës. Ju mendoni se gjërat ishin më mirë në të kaluarën dhe ju ndjeheshit më të gjallë. Tundimi do të hyjë në jetën tuaj dhe do të takoni njerëz të rinj, të cilëve do ta keni vështirë t’i rezistoni. Nëse nuk dini se si të silleni në këtë situatë, duhet t’i drejtoheni zemrës suaj për këshilla!

Letra Nr.2:

Bollëku do të vijë në jetën tuaj! Plot dashuri! Nëse jeni vetëm, së shpejti do të takoni dashurinë tuaj. Nëse tashmë keni një partner, do të vini re se marrëdhënia juaj po shkon në një nivel tjetër. Problemet dhe grindjet do të ulen. Nëse jeni vetëm, do të merrni një mesazh të papritur ose një telefonatë nga dikush që keni pritur. Personi që e doni më në fund ka guxim dhe fillon të marrë hapat e tij të parë!

Letra Nr.3:

Nëse ka një partner romantik në jetën tuaj, mund të jeni të sigurtë që marrëdhënia juaj po zhvillohet në drejtimin e duhur! Si në çdo marrëdhënie, do të keni momente të mira dhe momente negative, por mbi të gjitha marrëdhënia juaj do të jetë e qëndrueshme. Nëse kohët e fundit keni pasur ulje-ngritje në një lidhje, mos u shqetësoni, sepse është normale! Nëse nuk keni partner, do të njihni dikë, por kjo marrëdhënie nuk do të shkojë larg. Midis jush do të ketë miqësi, pasion, ndjenja të mira në përgjithësi, por ndoshta me një fund të padëshirueshëm, pasi këto marrëdhënie nuk ka gjasa të lulëzojnë. Sidoqoftë, kjo do të jetë një përvojë e paçmuar për ju.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën