Show Bizz

Zëri i Elitës dhe Gjikos sot bën udhëtimin e tij të parë me prindërit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Zëri sot po e bën udhëtimin e tij të parë.

Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita janë dy prej emrave të njohur të shoubizit të cilët preferojnë të udhëtojnë shumë, shkruan lajmi.net.

Para lindjes së Zërit ata i keni parë duke vizituar vende të ndryshme të botës ndërsa së bashku me djalin sot janë nisur për udhëtimin e tij të parë.

Ishte Gjiko ai i cili e ka publikuar një foto në Instagram ku shihet së bashku me djalin.

“Fluturimi i pare i Zërit 👶🏻✈️”, ka shkruar ai pranë postimit.

fsfds

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto