Sport

Zeqirit i skadoi kontrata me Flamurtarin, disa klube shprehin interesim për mesfushorin

Merkato e verës në futbollin kosovar sa shkon e bëhet më e nxehtë.

Mesfushori i njohur kosovar, Arbnor Zeqiri, tashmë i ka skaduar kontrata me Klubin Futbollistik “Flamurtari”.

Gazeta “Sheshi” merr vesh se për futbollistin kanë shprehur interesim disa klube.

24 –vjeçari do t’i shqyrtoi të gjitha ofertat dhe gjatë ditëve në fund pritet të vendos për të ardhmen e tij.

Kujtojmë që Zeqiri para se të transferohej te prishtinasit, kishte djersitur fanellën e Llapit.

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi e uron emërimin e Begollit si trajneri i Vëllaznimit

Sport

Ja në sa ora do të parakalojnë në sheshin “Nënta Tereza” xhudistet kosovare

Sport

Ballkani sot luan miqësoren e radhës, ja me kë takohet

Sport

Dukagjini aranzhon miqësore me skuadrën e Ligës së Parë, ja kur do të zhvillohet!