Sport

Zeqiri shënon gol për Kombëtaren e Zvicrës U21

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Gjeorgjisë U21 dhe Zvicrës U21, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2021.

Golin e dytë për Zvicrën e realizoi sulmuesi kosovar, Andi Zeqiri në minutën e 68’të të takimit, gol ky që u shënua nga penalltia, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

Postime të ngjajshme
Sport

Lista e golashënuesëve më të mirë pas javës së shtatë

Sport

Zekirija Ramadani pa “doreza”: Si e vlerëson punën te FC Prishtina, pse nuk foli me Dallkun për skuadrën dhe kush janë dy yjet e skuadrës me të cilët është i pakënaqur?

Sport

Formacionet e mundshme: Celtic – Milan

Sport

Flet Arbnor Morina: Tregon pse Arbëria po ka rezultate kaq të mira dhe cilat janë synimet