Sport

Zekirija Ramadani largohet nga Prishtina

FC Prishtina dhe trajneri Zekirija Ramadani i kanë ndarë rrugët të premten mbrëma.

Lajmi konfirmohet për Zeri.info nga burime brenda klubit.

“Zeri.info” mëson se kryesia e klubit dhe trajneri nga Shkupi e kanë shkëputur kontratën me marrëveshje të dyanshme.

Ramadani në edicionin e kaluar e drejtoi Prishtinën në rrugën drejt titullit kampionit, i cili është arritur me shumë sakrificë.

Ai së bashku me stafin e tij arriti që te Prishtina ta rikthejë titullin pas tetë edicioneve, andaj në kryeqytet do të mbahet shumë gjatë mend për këtë fakt.

Related posts
Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Sport

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Sport

Ky pritet të jetë kundërshtari i radhës i Furyt

Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *