Sport

Zekirija Ramadani jep lajmin e madh, ja kur bashkohet Otto John me Prishtinën

Trajneri i Prishtinës, Zekirja Ramadani ka konfirmuar se sulmuesi i kësaj skuadre, Otto John do të bashkohet sot me klubin.

Ai tha në emisionin “Dueli Sportiv” se ai momentalisht është në Turqi dhe nesër do të jetë në Prishtinë.

Kujtojmë që ai kishte një problem me dokumentacion që një kohë të gjatë dhe nuk ishte pjesë e klubit.

Postime të ngjajshme
Sport

Armend Dallku: Gjynah që këta djem të trajtohen ashtu, më vjen keq se si u arbitrua ndeshja

Sport

Kjo është deklarata e Batatinës pas triumfit në Kupën e Kosovës

Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës