Sport

Zbulohet vlera marramendëse e bizhuterive të Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo dihet publikisht se i pëlqejnë shpenzimet marramendëse dhe jeta e luksit.

Sulmuesit të Juventusit nuk e ka fare problem t’i shfaq në publik gjësendet luksoze që posedon, shkruan “Zeri.info”.

Këtë e bëri edhe në “Globe Soccer Awards” në Dubai, ku u pa me një orë diamenti, byzylyk luksoz dhe një unazë fenomenale.

Por, cila është vlera e bizhuterive të Cristiano Ronaldos?

Unaza e tij vlerësohet prej 120 mijë euro, vathi i diamantit rreth 50 mijë euro dhe ora e tij deri në 800 mijë euro.

Në total, vlera e bizhuterive që Ronaldo kishte së fundmi sillet rreth dy milionë euro.

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës