Show Bizz

Zbulohet surpriza e Loredanës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Loredana Zefi ka përfunduar albumin e parë muzikor.

“King Lori” titullohet albumi që do të përmban 12 këngë. Dy prej tyre janë bashkëpunim me reperin Mozzik. Ka disa ditë që përflitet se ata nuk janë më bashkë, por fansat do i dëgjojnë sërish bashkë në projektin “Nicht allein”.

Titulli përkthehet në shqip “Jo vetëm”, por nuk dihet nëse kënga do vijë me klip muzikor. Një tjetër surprizë e Loredanës është dedikimi për të bijën.

Kënga e parë që është në listën e albumit është “Hana”, e cila mendohet se i referohet vajzës së saj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto