Lajme

Zbulohet identiteti i 18 vjeçarës që ndërroi jetë në autostradën “Ibrahim Rugova”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas raportimit të fundit që u njoftua për një aksident të tmerrshëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, veturë BMW me targa nga qyteti i Kumanovës, zbulohet edhe identiteti i 18 vjeçares që ndërroi jetë nga ky aksident.

Bëhet fjalë për familjen Alili nga Kumanova, gjegjësisht Erza Alilin e cila nuk i mbijetoi plagëve të marra gjatë aksidentit. Pjesa tjetër e familjes është shtruar në spital dhe po trajtohen nën përkujdesin inteziv. Ndërsa prindi i së ndjerës i cili njëkohësisht ishte vozitesi i makinës me sa duket është në gjendje të rëndë shëndetësore./aktuale.mk/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat