Show Bizz

Zbulohet e vërteta për arrestimin e ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Në rrjet po shperndahet një lajm se ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, është arrestuar nga policia, në një video të shpërndarë në rrjete sociale, Atdheu shihet i shtrirë në makinë me duar para, derisa policia i vendos prangat.

Me shpejtësi u përhap lajmi se ai është arrestuar ndonëse nuk jepej arsye.

Burime pranë Atdheut kanë zbuluar per Kryefjala.com se në të vërtetë ish-konkurrenti është mirë dhe nuk është arrestuar, ai ka qenë në xhirimet e nje emisioni.

Pra, e gjitha ka qenë një skenë xhirimi dhe Atdheu është shendoshë e mirë!

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkurte Gashi tregon si është njohur me partnerin

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti