LajmeShow Bizz

Zbulohet data kur starton sezoni i ri i “Për’puthen”

Për’puthen”, është gati për të filluar.

Gjatë ditëve të fundit autorja e emisionit, Olsa Muhameti, ka zhvilluar takime me djem dhe vajza të reja që kanë shprehur dëshirën për t’u bërë pjesë e programit dhe tashmë janë përzgjedhur më të mirët mes tyre.

Ditën e sotme është zbuluar dhe data e nisjes së sezonit të ri të “Për’puthen” nëpërmjet promos, ku shihet Bora Zemani, e ulur para një tavoline të mbushur me dosje.

Moderatorja ka konfirmuar se nisja e formatit të dashurisë do të jetë më shpejt nga ç’e prisnim, në datën 6 shtator.

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Lajme

Gastronomët kanë një njoftim për gjithë klientët

Lajme

U raportua se janë kthyer eshtrat e Ukshin Hoti, ja çfarë thotë djali i tij

Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19