Show Bizz

Zbulohet data, ja kur do të martohen Blero dhe Afrona

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edhe një dasmë e madhe na pret në muajin shtator.

Këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator.

Dyshja janë në organizim e sipër të dasmës së tyre, e cila do të mbahet në një nga resortet më luksoze të Shëngjinit.

Në dasmë do të jenë shumë të ftuar VIP nga fusha të ndryshe si: sporti, arti e politika.

Ndërkohë, për celebrimin e çiftit do të kujdeset një emër mjaft i njohur.

Telegrafi nga burime të sigurta mëson se bëhet fjalë për nënkryetarin e Prishtinës, Selim Pacolli, i cili do të jetë atje për të kurorëzuar dashurinë mes çiftit.

Pacolli është një emër mjaft i njohur në politikën kosovare, teksa në dasmën e Bleros dhe Afronës do të jetë i ftuar me këtë mision të veçantë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto