Show Bizz

Zbulohet data e martesës së Shpat Kasapit

Pak kohë më parë u zbulua se këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Shpat Kasapi është në një lidhje dashurie.

Shpati u kap mat me një vajzë bukuroshe me emrin Selvije teksa ndodheshin në një lokal në Shkup.

Shpati dhe Selvije kanë më shumë se një vit bashkë. Së shpejti ata do të kurorëzohen në martesë dhe këtë e ka zbuluar vetë mamaja e Shpatit.

Këngëtari ishte i ftuar sot në rubrikën “N’fermë” në “E diell”, së bashku me të ëmën. Gjatë bisedës në tryezë, Ervin Kurti i kujtoi nënës së Shpatit se ajo ka thënë që 35 vjeç dëshiron ta shohë të martuar.

“Dua ta shoh të martuar. Nuk dua të mbërrijë 36 vjeç pa u martuar”, tha nëna e Shpatit duke pohuar se brenda një viti do kemi dasmë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Loredana Zefi shfaqet duke u puthur me personin më të dashur

Show Bizz

Arif Vladi i përgjigjet sërish Adelina Ismailit: Kur unë i këndoja UÇK-së, ti argëtoheshe me muzikë serbe

Show Bizz

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani