Sport

Zbulohet çmimi i biletave për ndeshjen Gjilani – Drita

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës do të të luhet ditën e diel në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Sipas informacioneve të fundit çmimi i biletave për derbin e madh kosovar do të jetë 3 euro.

Çmimi do të jetë i njejtë, në të gjitha tribunat, ndërsa biletat do të dalin në shitje disa orë para përballjes.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv