Sport

Zbulohet biseda mes Messit dhe presidentit të PSG pas fitores në Ligën e Kampionëve

Paris Saint-Germain ka shënuar fitore të madhe në Ligën e Kampionëve, shkruan Sheshi.info

Menjëherë pas takimit me Manchester Cityn, presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi bëri një vizitë në dhomat e zhveshjes së parizianëve për të uruar të gjithë lojtarët.

“Vetëm një gol dhe përfundoi!” i tha Leo Messit pasi e përqafoi, sipas Tuttomercato.

Kundër “Qytetarëve”, Leo Messi shënoi golin e tij të parë ndonjëherë për PSG.

Ndeshja e radhës për Parisienët do të jetë ndaj Rennes më 3 tetor, derisa pas saj do të ketë një pauzë 10 ditore për shkak të ndeshjeve me kombëtare.

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf