Sport

Zbulohen tre emrat që Koeman i do te Barcelona

Barcelona nuk po shfaq aspak lojë të bukur këtë edicion, madje edhe rezultatet nuk janë hiq të mira dhe kjo është arsyeja që gjiganti evropian të mendojë shuë seriozisht për përforcime, shkruan “Zeri.info”.

Trajneri Ronald Koeman tashmë ka etiketuar tre emrat që dëshiron t’i ketë në fanellën e Barcelonës.

Mesfushori Georginio Wijnaldum është emri i parë që kërkohet me ngulm nga numri një i stolit.

Emri tjetër që pritet për kalimin te skuadra katalanase është Memphis Depay. Nuk mund të mungonte në këtë listë dhe Eric Garcia. Një dashuri e madhe për drejtuesit e klubit, pasi shohin tek ai Piquen e ri. Garcia nuk ka rinovuar me Manchester City-n. /

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça ’89, shembull për ekipet tjera në biznesin e transferimeve

Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi