Sport

Zbulohen fjalët e ashpra që Van Dijk ia tha Pickfordit pak sekonda pasi portieri e lëndoi keq holandezin

Virgil van Dijk u lëndua dje pas një ndërhyrje horror që ia bëri Jordan Pickford në minutën e gjashtë

Liverpooli dje luajti baras 2-2 me Evertonin, por duket se ka humbur lojtarin kryesor për një kohë të gjatë, shkruan Reporteri.net

Van Dijk u lëndua keq pas një përplasje me Pickfordin dhe raportimet e para thonë se holandezi pritet të jetë gjatë jashtë fushave të blerta.

Por, Van Dijk ia kishte thënë disa fjalë të ashpra portierit të Evertonit, pasi ky i fundit e përplasi për toke gjatë një dueli.

“Largohu, nuk më duhet ndihma jote”, i ka thënë mbrojtësi portieri anglez kur iu afrua ta ndihmonte holandezin që të ngrihej

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës