Sport

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës viziton klubin e fëmijërisë

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe i skuadrës së Napolit, Amir Rrahmani e ka vizituar klubin e tij të fëmijërisë Ramiz Sadikun.

Kapitenin e Kosovës e kanë pritur në stadiumin e Ramiz Sadikut, përgjegjësi i klubit Agron Mecinaj së bashku me stafin e klubit.

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme
Rrahmani përcjelli nga afër stërvitjen e 16-vjeçarëve duke ju treguar më pas që ishte vetë ai, i cili kishte debutuar 16 vjeç në ekipin e parë të Ramiz Sadikut.

Rrahmani dhe shumë të tjerë janë yjet që kanë dalë nga shkolla e futbollit të kësaj skuadre.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri