Sport

Ylli i Kosovës vjen me një gol të jashtëzakonshëm (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Florent Muslija ka shënuar një gol të bukur për Hannoverin, në fitoren 0-3 në udhëtim te Wehen.

Ylli i ri i Kosovës ka gjetur rrjetën për herë të parë në sezonin e ri, në nivelin e dytë gjerman.

Muslija ia doli të shënonte në minutën e 56’, pas një kundërsulmi të shpejtë të Hannover.

Kujtojmë se Florent Muslija ka zgjedhur të përfaqësojë Kosovën, dhe në shtator do të grumbullohet nga trajneri Bernard Challandes.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv