Sport

Ylli i KF Liria, dëshira e madhe e skuadrave turke

Mediat turke kanë bërë të ditur se Kasimpasa dhe Basaksehir janë dy skuadrat e njohura të cilat janë të interesuara për shërbimet e futbollistit të Lirisë nga Prizreni, shkruan BlicMedia.

Bëhet fjalë për Edin Shishko i cili paraqitet si sulmues krahu te skuadra e Lirisë.

18 vjeçari është paraqitur edhe me kombëtaren e Kosovës për U15, U16 dh U17.

Për tu informuar më shumë për lajmin e publikuar në mediat turke kliko linkun:

http://www.amatorundunyasi.net/detay/avrupa-ve-turkiye-kulupleri-genc-oyuncunun-pesinde/1171?fbclid=IwAR1D5ver8BA2oKrRFYTn5SzpQmoNyqZDzjSR3L1pMGBBl4C9eIcFljkFryY

Postime të ngjajshme
Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!