Show Bizz

Yll Limani sjell një pjesë të këngës së re

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtari i njohur i estradës, Yll Limani, tash e disa ditë është duke punuar në projektin e ri.

I njëjti është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, teksa ndan imazhe dhe video të llojllojshme.

Gjatë ditës së sotme (e enjte), ai ka ndarë një pjesë të shkurtër të kësaj kënge në Instagram, derisa shfaqet duke kënduar nga makina.

View this post on Instagram

⌛️

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Ylli nuk ka bërë të ditur se kur publikohet ky projekt, por që fansat e tij mezi po presin.

Ndërkohë, “Nuk po kalojka” mbetet projekti i fundit që ka publikuar ai dhe në YouTube ka kaluar mbi pesë milionë klikime.

25-vjeçari këtë vit ka qenë mjaft i angazhuar edhe në mbrëmje e koncerte të llojllojshme mbarë trojeve shqiptare. /Telegrafi/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto