Show Bizz

Yll Limani ka një kërkim falje publike për Elvana Gjatën

Yll Limani dhe Elvana Gjata para tre ditësh lansuan bashkëpunimin e tyre duke sjellur dy këngë.

“E di x Marre”, titullohen projektet muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, artisti ka shpërndarë në Instagram prapaskenat nga xhirimet e të dy videoklipeve derisa ai i ka kërkuar falje këngëtares.

Limani i kërkoi falje Gjatës sepse gjatë klipit e kishte ngacmuar atë duke e imituar dhe kënduar këngët e saj.

“M’duhet mu bo ma serioz ne xhirime edhe mi lon njerzt rahat… më fal Elvana, më falni edhe gjithë akpa”, ka shkruar Ylli bashkangjitur me tre video. /Kosovarja/

Shikojini dhe kënaquni dhe ju!

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Noizy humb kontrollin gjatë performancës, rrëzohet keq në mes të skenës

Show Bizz

Emocionuese, motra e këngëtares shqiptare shpërthen në lot gjatë dasmës

Show Bizz

Fjolla Morina “lajmërohet” sërish nga paraburgimi, habit me veprimin

Show Bizz

Mevlani merr vendimin më të rëndësishëm për jetën e tij