Sport

Yll Hoxha për ndeshjen me Ballkanin: Presim që të kthehemi me fitore nga kjo përballje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kampioni i Kosovës ndeshjen e javës së dytë për edicionin 2019/20, të IPKO Superligës së Kosovës e luan në Therandë.

Feronikelin e pret një ndeshje e vështirë në udhëtim te Ballkani.

Para kësaj sfide tejet të rëndësishme në një prononcim për BlicMedia, ka folur futbollisri i Feronikelit Yll Hoxha.

“E respektojm ekipin e Ballkanit sepse kanë një skuadër kualitative. Normalisht luajm si musafirë, por kam shumë besim te ekipi te bashklojtaret dhe normalisht presim që të kthehemi me fitore nga kjo përballje”, ka deklaruar Yll Hoxha.

Ballkani – Feronikeli luhet sot me fillim nga ora 17:00. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv