Show Bizz

‘Yesimi’ vjen me poza joshëse nga plazhi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Serenay Sarikaya është shfaqur tejet seksi në imazhin e fundit.

Serenay Sarikaya aktorja turke është nga më të pëlqyerat edhe një trojet shqiptare, ajo u bë e njohur për publikun shqiptar në serialin ‘Lale Devri’ si ‘Yesim’, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar një nga imazhet e rralla, në bikini Serenay ka ‘çmendur’ pushuesit dhe ndjekësit e saj në Instagram me format trupore.

Përndryshe, bukuroshja është një nga aktoret më të paguara në Turqi dhe seriali i fundit ku kishte marrë rol ishte ‘Fi Çi Pi’. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto