Sport

Xhiroja e 7-të në Superligë starton më tri ndeshje, vëmendja në Gjilan

Xhiroja e shtatë në Superligën e Kosovës starton sot me tri ndeshje shumë interesante.

Padyshim se ndeshja kryesore do zhvillohet në Gjilan, aty ku “kuqebardhët” do t’i bëjnë konak skuadrës së Llapit, shkruan Sheshi.info

Interesant pritet të jetë edhe në Skenderaj aty ku do përballen Drenica dhe Malisheva.

Në Suharekë skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi, Ballkani, do ta pres ekipin e Feronikelit.

Të gjitha ndeshjet startojnë nga ora 15:00.

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf