Sport

Xhiro e pestë e Superligës mbyllet sot me këtë super ndeshje

Superliga e Kosovës në futboll e përfundon sot xhiron e pestë me ndeshjen ndërmjet Gjilanit dhe Arbërisë, shkruan KosovaPress.

Arbëria është skuadra e cila po bënë befasi në këtë nismë të edicionit të ri dhe kërkon që edhe sot të arkëtojë tre pikë të reja.

Ndeshja zhvillohet me fillim nga ora 16:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Tri ndeshje të Superligës zhvillohen sot, kryendeshja në Suharekë

Sport

Gjilani publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Besën, ky lojtar do të mungoj sot

Sport

Ky do të jetë presidenti i ri i Barcelonës

Sport

Gazetari kritikon ashpër Lazion për blerjen e Vedat Muriqit