Show Bizz

‘Xhesika’ shfaqet pa të brendshme në Dubai, do t’i ‘shkrijë’ sheikët

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veçantë

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Ajo se fundmi është duke qëndruar në Dubai. Nga atje ajo po vazhdon të publikojë foto dhe video hot në rrjetet sociale.

Se fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet e veshur provokative në ashensor.

E ajo që bie në sy është se Arta nuk ka veshur fare riçipeta.

Me këtë veshje duket se ajo po tenton të tërheq vëmendjen e sheikëve në Dubai.

Për më tepër shikoni VIDEO

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto