Sport

Xherdan Shaqiri i papërmbajtshëm, dhuron dy asistime për dy minuta

Liverpooli e ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Aston Villës.

Në minutën e 65-të, Mo Salah ka realizuar për 1:4, shkruan “Zeri.info”.

Vlen të ceket fakti se Xherdan Shaqiri u inkuadrua në fushë në minutën e 61-të.
Pas dy minutash ai asistoi te goli i Manes, dhe pas dy minutave tjerë, asistoi te Salah.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për Kupën FA.

Postime të ngjajshme
Sport

Bekim Balaj ndëshkohet me karton të kuq vetëm pesë minuta pasi u inkuadrua në derbin austriak

Sport

Limani me një premtim të madh për tifozët e Dritës para ndeshjes me Prishtinën

Sport

Këto janë ndeshjet miqësore që do t’i zhvillojë Prishtina në Turqi

Sport

Këta janë kundërshtarët që Drita do të përballet në ndeshjet miqësore në Turqi