Sport

Xherdan Shaqiri është lënduar, kaq do t’i mungoj Liverpoolit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mesfushori shqiptar Xherdan Shaqiri nuk do të jetë i gatshëm për Liverpoolin në ndeshjen e ardhshme kundër MK Dons që zhvillohet të mërkurën mbrëma, në kuadër të Kupës së Ligës.

Reprezentuesi i Zvicrës është lënduar gjatë stërvitjes të hënën, ka konfirmuar Liverpooli.

“Duhet të presim pak kohë për të parë gjendjen e Shaqirit. Ai duhet të pushoj pak” ka thënë asistenti Pepijn Lijnders.

Senegalezi Sadio Mane që u lëndua në fundjavë kundër Chelseat, nuk ka probleme serioze dhe të enjtën pritet të kthehet në stërvitje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv