Show Bizz

Xhensila si çdo herë, pa grim po shkëlqen

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ajo nuk heziton të tregoj pamjen e saj natyrale dhe këtë e bën shumë shpesh.

Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike, Xhensila Myrtezaj, e cila edhe një herë ka ardhur e tillë

Në një fustan veror me ngjyrë të bardhë, Xhensila u paraqit pa grim, por buzëqeshja ia shtonte hijeshinë dhe dukej në formë tejet të mirë.

Ndryshe, Xhensila këtë vit ka qenë e angazhuar me koncerte, për herë të parë pas lindjes së vajzës, Ajka.

“Sekreti im”, është projekti i saj i fundit që u lansua kohë më parë dhe erdhi në bashkëpunim me, Pirro Çakon

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto