.
Show Bizz

Xhensila Myrtezajt i largohen fansat nga koncerti, publikohet momenti

Një tjetër personazh ka rënë “pre” e largimit të fansave në koncert dhe videot më poshtë janë bërë virale në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezaj dhe pjesëmarrësit tregojnë se “dolën të gjithë gjatë performancës”.

Kështu edhe dikush nga prsonat që ishin pjesë e koncertit e ka publikuar këtë moment.

https://video.gjirafa.com/img-5933-mp4

Related posts
Show Bizz

Dalin detaje nga ndarja e Tottit, Ilary Blasi u zemërua kur pa këto foto!

Show Bizz

’50 Cent’ padit doktoreshën që i sugjeroi operacion ‘për zmadhim penisi’

Show Bizz

“Çmendet” Monika, heqë bluzën dhe tregon gjoksin duke vallëzuar me banorët

Show Bizz

Egzona sqaron se pse Vëllai i Madh zgjodhi Donaldin dhe Beniadën të kujdesen për Einxhel