Show Bizz

Xhensila ia shtron rrugën me qirinj, Bes Kallaku tallet me gjestin romantik

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Xhensila i ka përgatitur një darkë romantike Bes Kallakut, me rastin e dy vjetorit të martesës.

Në videot e postura në ‘Instastory’ duket se darka është shtruar në një lulishte dhe rruga për të shkuar tek tavolina e çiftit është ndriçuar me qirinj.

Për batutë Besi i thotë “Ishalla nuk po ngatërrojnë avionët e Rinasit dhe ulen këtu”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto