Show Bizz

Xhensila bën tatuazh emrin e vajzës në këtë pjesë të trupit

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka gdhendur në trupin e saj një dedikimi për të bijën.

Ajo në duar ka bërë një tatuazh të veçantë për Ajkën, io cili konsiston në vetëm katër shkronja – emri i vajzës së saj të vetme, [AJ] janë në njërin gisht tregues, ndërsa [KA] në gishtin tjetër.

“Lutja ime. ‘Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti dhe e madhe do të jetë paqja e tyre’ – Isaiah 54:13”, ka shkruar Xhensila në mbishkrimin e fotos ku tregoi për tatuazhin e ri.

Kujtojmë që Xhensila dhe Besi për shkak të pandemisë që ka ndikuar në aktivitete muzikore, shumicën e kohës po e kalojnë pranë njëri-tjetrit dhe të bijës.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Arif Vladi i përgjigjet sërish Adelina Ismailit: Kur unë i këndoja UÇK-së, ti argëtoheshe me muzikë serbe

Show Bizz

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani

Show Bizz

Publikohet lista zyrtare me 41 shtete pjesëmarrëse në Eurovision 2021