Show Bizz

“Xhenku” në krahë të aktores së njohur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktualisht është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Mos ma lësho dorën”.

Në Turqi para disa dite ka filluar sezoni i dytë i këtij seriali, ku jeta e personazheve do marrë kahje tjetër, ata do perballen me ndarje e vuajtje gjatë tërë kohës.

Njëra ndër aktorët më të dashur të këtij seriali është Alp Navruz i njohur me rolin e “Xhenkut”, i cili fitoi dashurinë e fansave që nga fillimi i serialit.

Së fundmi aktori në Instagram ka pubikuar një fotografi ku shfaqet afër aktores së njohur, Hazal Senel e cila duket se në sezonin e dytë do t’i bashkohet serialit “Mos ma lësho dorën”.

Në sezonin e dytë, të këtij seriali ajo e cila do të përballet me më së shumti humbje është “Azra” pasi që asaj do t’i vdes personi me i afërt vëllai, të cilin e njihni të gjithë me emrin ”Merti”. ”Merti” e humb jetën në një aksident, në të cilin përfshihet bashkë me ”Xhenkun” dhe ”Melisin”. Pas gjithë këtyre vuajtjeve ”Azra” do hyjë edhe në burg pasi që ajo do e plagos ”Sumrun”. Seriali për shikuesit kosovar transmetohet nga e hëna në të premtën duke filluar nga ora 20:00.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto