Sport

Xhengis Rexhepi akuzon ashpër gjyqtarët

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Trajneri i Dukagjinit ka kritikuar tej mase gjyatarët tè cilèt po ndajnë drejtësin në ndeshjet e Dukagjinit, shkruan BlicMedia

“Skuadra e Dukagjinit luan si Barcelona. Jam i knaqur me paraqitjen ndaj Prishtinës. Këtë lojë që e luan Dukagjini nuk mund ta tregojn edhe skuadrat që investojnë edhe 1 milion euro”, ka deklaruar Rexhepi, në SuperSport, pas humbjes nga Prishtina.

Trajneri i skuadrës nga Klina më tej ka folur edhe për padrejtèsit që po i bëhen skuadrës së tij nga gjyqtarët.

“Na është bërë padrejtësi edhe sonte edhe në ndeshjen ndaj Ballkanit, Dritës dhe Flamurtarit” ka deklaruar Xhengis Rexhepi /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv