Sport

‘Xhebrailat’ reagojnë pas shkarkimit të Ismet Munishit

Ballkani sot vendosi për ta shkarkuar Ismet Munishin

Trajneri i njohur kosovar ishte pjesë e Ballkanit për 18 muaj dhe e ngriti jashtëzakonisht lartë skuadrën nga Suhareka, shkruan Reporteri.net

Munishi edicionin e kaluar e bëri Ballkanin që të ëndërronte për titullin, të cilin në fund nuk e fitoi, por skuadra pati një sezon për t’u mbajtur mend me lojëra shumë të bukura.

Xhebrailat e kanë falenderuar Munishin me anë të një psotimi në Facebook dhe kanë thënë se ai është i mirëpritur gjithmonë në Suharekë.

Ky është postimi i plotë nga tifo-grupi suharekas:

Ismet, Suhareka të falenderon për kontributin tuaj në qytetin tonë, Xhebrailat të falenderojnë për rrespektin kundrejt nesh.
Je i mirëseardhur çdo herë në Suharekë panvarsishtë çdo rrethane që do vije përballë.
Suksese në karrierën tënde.

Postime të ngjajshme
Sport

Premierliga me lider të ri, Man City po shijon formën e jetës

Sport

Arsenali vazhdon me formën e mirë

Sport

Dramë e vertëtë, përfundon derbi mes Interit dhe Milanit ky është rezultati

Sport

Çfarë ndodhi në kacafytjen mes Lukakut dhe Ibrahimovic?