Show Bizz

‘Xhbanja’ joshëse në imazhin e ri, të gjithë sytë nga ajo

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktorja Arjola Demiri nuk po i ndalon pozat joshëse.

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, jashtë rolit të ‘Xhbanes’, është krejtësisht ndryshe, shkruan lajmi.net.

Kjo vihet re nga intervistat e edhe nga imazhet që ajo i publikon në rrjete sociale. Së fundmi e ka realizuar një fotosesion në të cilin duket tejet joshëse.

Në kuadër të këtij fotosesioni ajo sapo e ka publikuar një foto të re me të cilën i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

tryutrhrht

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto