Lajme

Xhaxhai rrah mbesën në Fushë-Kosovë, policia jep detaje

Një vajzë nga Fushë-Kosova ka raportuar në Policinë e Kosovës se është rrahur nga xhaxhai i saj.

Policia përmea raportit 24 orësh bën të ditur se rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 11:00.

Viktima është intervistuar dhe më pas është dërguar në strehimore.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fushë Kosovë 03.06.2021-11:00. Viktima femër kosovare ka pranuar tretman mjekësor pasi që dyshohet se të njëjtës për motive (ende) të panjohura lëndime i ka shkaktuar i dyshuari mashkull kosovar-axha i saj. Viktima pasi është intervistuar në prezencë të QPS-së, me vendim të prokurorit është dërguar në strehimore në Prishtinë. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Postime të ngjajshme
Lajme

Mërgimtari: Sa herë vij këtu më duket se kam ardhur në Xhungël

Lajme

Rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna

Lajme

Këto janë rastet e reja me koronavirus në Kosovë

Lajme

Kjo është mosha e personit që u vra sot në Gjilan