Lajme

Xhavit Haliti tregon se a është ftuar nga Specialja

Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti sapo e ka demantuar lajmin e një media të Shqipërisë që ai është ftuar si i dyshuar nga Gjykata Speciale.

“Mua nuk me ka ftuar askush dhe as nuk pres që të më ftojmë. Dua t’i hidheroj ata që janë gëzuar për këtë lajm e t’ju them se nuk është e vërtetë.

Të rrinë pa kasavet, jam jashtë vendit, të hënën kthehem në Kosovë”, ka thënë Haliti për Dukagjini.

Postime të ngjajshme
Lajme

Befason Ramush Haradinaj: Nëse bëhem President, ky do të jetë kryetar i AAK-së

Lajme

Molliqaj tregon për raportet e tij me Kurtin

Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?

Lajme

Selmanaj i dërgon “selam” Osmanit