Sport

Wolves – Man Utd, përfundon pjesa e parë me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Wolves dhe Manchester United, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Solskjaer është në epërsi ndaj Wolves me rezultatin 0:1, në takimin e vlefshëm për javën e dytë të premier ligës angleze.

Golin e vetëm e ka shënuar Martial në minutën e 27 pas një asistimi të Rashford. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv