Sport

Wolves – Man Utd, mbyllet me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar takimi ndërmjet Wolves dhe Man Utd, shkruan BlicMedia.

Takimi i vlefshëm për xhiron e dytë të premier ligës angleze ka përfunduar me barazim 1:1.

Golin për United e shènoi Martial ndërsa për Wolves ka shënuar Neves. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv