Sport

Wolves – Man Utd, formacionet e mundshme

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Wolves dhe Man Utd do të përballen sonte në kuadër të javës së dytë të premier ligës angleze, shkruan BlicMedia.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme të sfidës e cila luhet nga ora 21:00.

Këto janë formacionet. /BlicMedia.net

Wolves.

Man Utd.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv