Sport

Werder Bremeni e paralajmëron ndeshjen ndaj Bayern Munichut me foton e Milot Rashicës

Werder Bremeni do ta zhvillojë sot ndeshjen e radhës në kuadër të kampionatit elitar gjerman, Bundesliga.

Në kuadër të javës së tetë, skuadra e Florian Kohfeldt do të përballet me kampionin e Gjermanisë, BayeRN Munichun, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshja në fjalë luhet nga ora 15:30.

Ndeshjen e sotme, Werder Bremeni e ka paralajmëruar me fotografinë e yllit të Kosovës, Milot Rashica.

“Pushimi ndërkombëtar më në fund mbaroi dhe ne jemi rikthyer. Koha të luajmë ndaj kampionit”, ka shkruar Werder Bremeni.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani vazhdon me fitore, Munishi kërkon përmirësime në këtë repartë

Sport

Devolli: Nuk na mposhti Ballkani

Sport

Tabela e Superligës së Kosovës në futboll pas javës së 14-të

Sport

Drenica – Ballkani: Realizohet goli i parë